pregnancy-down1

Hakkımızda

Bizi tanıyın.
Vizyonumuz
pregnancy-quote
Antalya Anadolu Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Yardımla Üreme teknolojilerini değerlerine bağlı kalarak alanında en iyi uygulamaları yapan, bilimsel gelişmeleri ve yenilikleri tedavilerine taşıyan yeniliklerde lider olmak vizyonuna sahiptir.
Misyonumuz
pregnancy-quote
Antalya Anadolu Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Ailenizi Oluşturmak için erkek ve kadın kısırlığının tanı tedavisinde en basit test ve tedaviden en karmaşık yardımla üreme teknolojilerine kadar her seviyede hizmeti değerlerine bağlı kalarak sunmak istekliliği misyonudur.
Değerlerimiz
pregnancy-quote
Güçlü değerlerimiz misyonumuza ve vizyonumuza uygun çalışmalarımız ile bizleri tanımlar. Kalite; Sorumluluklarımızı olağanın üstünde takip etmek, başarılı bir şekilde yapmak. Yenilik; Bilimsel gelişmeleri takip ederek uygulamak ve geliştirmek. Bilgi; Güvenliği kişisel verilerin korunması hastanemiz kapsamında kanunlar çerçevesinde sürdürülmektedir. Dürüstlük; Etik standartları uygulamak ve savunmak.
Op. Dr. Tonguç GÜNDÜZ

1976 yılında İzmir’de doğdu. İlköğretimini Karşıyaka Ankara ilkokulunda , ortaokul ve liseyi Salihli Sakine Evren Anadolu Lisesinde tamamladı. 2000 yılında Ege üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu ve aynı yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum A.D. da uzmanlık eğitimine başladı. 2005 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını aldı. 2005 yılında laparoskopi sertifikası ve Aralık 2005 da ÜYTE (tüp bebek) klinik sertifikası almaya hak kazandı. 2006-2007 tarihleri arasında Ankara 4. Ana jet üssünde askerliğini tamamladı. 2007-2009 tarihleri arasında İzmir’de özel sektörde görev yaptı. 2009 yılında İstanbul Maltepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum A.D.da açılmakta olan üremeye yardımcı tedavi merkezinde klinik direktör olarak göreve başladı. Aralık 2010 yılında Yrd.Doç. kadrosuna atandı. Aynı tarihlerde İstanbul Özel Çevre Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde konsültan hekim olarak da görev yaptı. Mayıs 2012- Aralık 2012 arasında Memorial Şişli Hastanesi Tüp Bebek ve Genetik Tanı Merkezinde çalıştıktan sonra Ocak 2013 de Maltepe Üniversitesindeki görevinden ayrıldı. 


Mart 2013 – Ağustos 2013 tarihleri arasında Özel Avrupa Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi klinik direktörlüğü görevini icra etti.

Eylül 2013 de Antalya’ya gelerek Anadolu Hastanesi Tüp bebek merkezi klinik direktörlüğü görevine başladı ve 3 yıldan uzun süre bu görevi sürdürdü. Kasım 2016 – Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Memorial Hastanesi Tüp bebek merkezi direkörlüğü görevini yaptı.Ekim 2017 tarihinden itibaren günümüze kadar tekrar Anadolu Hastanesi Tüp bebek merkezi direktörlüğü görevini icra etmeye devam etmektedir.

Üye olduğu dernekler:

TJOD (Türk Jinekoloji ve Obstetri Derneği)

TSRM ( Turkish Society of Reproductive Medicine)

JED (Jinekolojik Endoskopi Derneği)

Tarifsiz mutluluklar & sıcak yuvalar

Bize ulaşın.

Minik ailemiz